Šiandieninėje Lietuvos rinkoje galima rasti daug padirbtų neteisėtų PRP sistemos produktų, kurie kelia pavojų ir riziką pacientų sveikatai. Tinkamai veikti ir atlikti savo paskirtą funkciją gali tik mediciniškai įrodyti ir pagrįsti produktai.

„Neapsigaukite pigiomis ir nesaugiomis PRP sistemos kopijomis, kurios gali būti pavojingos sveikatai. Neteisingai naudojantis šiomis kopijomis padidėja infekcijų, uždegimų rizika“ – teigia Med. m. Dr. dermatovenerologė G. Linkeviičūtė.

Su mumis mintimis pasidalinusi gydytoja sako, kad kokybiškoms paslaugoms užtikrinti reikalingas ir svarbus abipusis paciento bei gydytojo pasitikėjimas ir pagarba, kurie yra pagrindiniai jos darbo principai.

„Savo pacientams rekomenduoju tik aukščiausios kokybės ir sertifikuotus produktus, nes jaučiu didelę atsakomybę teikdama paslaugas pacientams koncentruodamasi į jų poreikius. „Regen Lab“ PRP sistema – numeris vienas regeneracinės medicinos srityje.“ – G. Linkevičiūtė.

„Regen Lab“ yra Šveicarijos biotechnologijos laboratorija, užpatentavusi odos ląstelių biostimuliaciją naudojant trombocitais praturtintą plazmą (PRP).

„Regen Lab“ PRP terapija – tai odos atjauninimas, injekuojant iš paties paciento kraujo išgautą trombocitų koncentratą. Trombocitai – tai kraujo plokštelės, kurios atsakingos už žaizdų gijimą. Jie taip pat stimuliuoja fibroblastų veiklą, dėl ko padidėja kolageno gamyba. Juose esantys augimo faktoriai skatina kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi.

Plazmoterapija (PRP) naudojama šiose srityse:

  • dermatologija;
  • ginekologija;
  • traumatologija;
  • reumatologija.

Ąžuolyno medicinos klinikoje PRP terapijai naudojama „Regen Lab“ produkcija yra sertifikuota, saugi, sterili ir patogi naudoti, o tai yra labai aktualu pacientams bei mūsų gydytojams.

Susidomėjote procedūra? Turite klausimų? Susisiekite:
+370 640 45761 / Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.azuolynospa.lt

Kainoraštis:

Blogas

Šeimos gydytojo konsultacija
50 €