Presoterapija yra neinvazinė gydomoji procedūra, kuri taikoma, norint pagerinti limfos sistemos, organų ir kraujotakos sistemos darbą. Limfos apytaka yra sutrikdoma, kai baltymai ir toksinai apspinta ląsteles ir jų judėjimas tampa sunkesnis ir lėtesnis.

Kokias problemas galima išspręsti limfodrenažinio masažo pagalba?

Dažniausiai, presoterapija yra taikoma spręsti tokioms problemoms kaip: celiulitas, galūnių tinimas, kojų šalimas, limfos sankaupos galūnėse, suprastėjusi kraujotaka. Dažniausiai, problemos pasireiškia sunkumu galūnėse.

Procedūros eiga

Limfodrenažinis masažas (presotrapija) yra atliekamas apvelkant jus specialiu kostiumu. Kostiumu yra sukuriamas spaudimas atitinkamoms kūno dalims. Spaudimas masažuoja ir stimuliuoja galūnes ir išjudina limfos sankaupas. Limfodrenažinis masažas yra veiksmingesnis negu įprastas masažas rankomis. Pirmoje konsultacijoje su specialistu, aptarsite jūsų norimus rezultatus ir sutarsite dėl gydymo eigos, reikiamo seansų skaičiaus. Terapeutas paaiškins ir suteiks daugiau informacijos apie gydymą, paaiškins kaip viskas veikia ir į ką reikia atsižvelgti gydymo metu, kad būtų gautas geriausias rezultatas. Po visų paaiškinimų, galėsite išbandyti procedūrą pirmą kartą. Apsivilksite kostiumą ir galėsite atsipalaiduoti. Procedūra yra tikrai maloni ir atpalaiduojanti, tad tiesiog mėgaukitės ja.Po procedūros nejausite jokio diskomforto ir nebus reabilitacinio laikotarpio, tad galėsite iškart grįžti į sau įprastą dienos režimą. Po procedūros vartokite daug skysčių – tai padės pašalinti organizme susikaupusius toksinus.

Limfodrenažinio masažo nauda ir rezultatai

Presoterapija pagerina kraujotaką ir limfos apytaką. Taip pat, procedūra sumažina celiulitą ir tonizuoja bei sutvirtina jūsų kūną. Presoterapija stimuliuoja nervinę sistemą ir ją atpalaiduoja. Procedūra padeda atpalaiduoti raumenis, sumažinti jų skausmą. Pagrindinis procedūros privalumas – pagerinta imuninė sistema. Procedūros privalumai trumpai:

  • Dings kojų tinimas, nebekamuos „šaltų kojų“ efektas
  • Jausitės žvalesni, pagerės bendra savijauta
  • Sumažės kūno svoris ir celiulitas;
  • Susireguliuos limfinė sistema
  • Oda taps elastinga ir stangri
  • Pagerės kraujotaka

Viena procedūra beveik niekada neatneša reikiamo rezultato, tad specialistas paskirs procedūrų ciklą. Po kiekvienos iš jų jausitės vis geriau. Dažniausiai, taikomas 10 procedūrų ciklas, jas atliekant kas 2-3 dienas, bet galima procedūras taikyti ir rečiau, jeigu neturite laiko jas atlikti kas antrą dieną.

Susisiekite su specialistais mūsų „Ąžuolyno klinikoje ir SPA“ ir gaukite daugiau informacijos apie limfodrenažinį masažą dabar!

Kainoraštis:

Blogas

Šeimos gydytojo konsultacija
50 €