Seksualinės sveikatos specialistai patikina, jog seksas – natūralus dalykas, be kurio neįsivaizduojamas joks suaugęs asmuo. Reguliarus noras mylėtis gali būti sukeliamas švelnių glamonėjimų, ryžtingų viliojimų ar intymių pokalbių pagalba. Už šiuos malonumus atsakingas asmeninis libido. Nors kai kurie žmonės mano, jog libido bei fizinis susijaudinimas yra vienas ir tas pats, iš tiesų šių dalykų negalima painioti. Libido, arba seksualinis potraukis, siejamas su lytine trauka, sekso poreikiu, aistra. Susijaudinus fiziškai, pastebimi visai kitokie požymiai – atsiranda erekcija arba sudrėgsta vagina. Jei noras santykiauti yra didelis, kitaip tariant, libido aukštas, susijaudinimas įvyksta greitai, tačiau žemas libido gali privesti prie išties rimtų seksualinio gyvenimo problemų.

Libido stiprinimas taip pat gali būti reikalingas ir dėl kitų priežasčių, tarkime, pakitusios mitybos, tam tikro auklėjimo, įtampos ir streso, depresijos. Tokios būklės negalima ignoruoti ir būtina išbandyti tam tikrus metodus, kad aistra į lytinį gyvenimą vėl sugrįžtų.

Ypatingas masažas ir libido stiprinimas

Lytinių organų masažas ar glamonės – vienas geriausių metodų libido skatinimui. Visgi, labai svarbu, kad tai partneriai darytų natūraliai, o ne priverstinai, kadangi tik tokiu atveju stiprės libido, o kartu su juo ir patys poros santykiai.

Žinoma, ne visada mažas libido reiškia visišką santykių krizę ir galbūt nevertėtų iškart kreiptis į seksologą ar psichoterapeutą. Pirmiausia, išbandykite specialų masažą: jis gali padėti.

Tiek pas moteris, tiek pas vyrus dėl įvairių organizmo pokyčių sujaukiamas hormonų santykis kartais padaro įtaką ir lytiniams santykiams. Žymiai sumažėjęs testosterono kiekis taip pat gali lemti ir seksualinio potraukio nebuvimą.

Kitas seksualinio gyvenimo gerinimo būdas yra lazerinė ginekologija.

Ši procedūra taikoma moterims,kurias vargina makšties išsausėjimas, vidinių audinių suglebimas, lytinių lūpų korekcija, balinimas bei šlapimo nelaikymas. Visas problemas galima pašalinti inovatyviu CO2 lazeriu. Procedūrą atlieka gydytoja ginekologė, kuri per greitą laiką pašalins diskomfortą keliančias problemas.

CO2 lazeriu atliekama procedūra neskausminga,užtrunkanti tik 30 minučių.Taip pat pastebėta, kad dažnai po atliktų lazerio procedūrų moterims išnyksta ilgai varginusios lėtines makšties infekcijos.
Rekomenduojama atlikti tris gydymo procedūras kas mėnesį bei dar vieną papildomą procedūrą po metų. Siekiant išlaikyti gautus rezultatus, gydymo kursas kartojamas praėjus dviems metams.

Norint sveikatą gerinti visiškai natūraliu būdu siūlome PRP injekciją skirtą ginekologijai.

PRP injekcijos- tai gydomoji procedūra, kurios metu skatinamas senstančių ir pažeistų audinių atsinaujinimas, angiogenezė(naujų kraujagyslių vystymąsi).
Šis gydymo proceso metu į specialų RegenLab(Šveicarija) mėgintuvėlį paimamas paciento kraujo mėginys, tuomet nucentrifūguojamas, tam,kad atskirti ir sukoncentruoti trombocitus plazmoje. PRP (Trombocitais praturtinta plazma) šiuo atveju gali būti naudojama gryna arba aktyvuota, pridedant kalcio gliukonato arba autologinis trombinų serumas prieš įšvirkščiant į gilias ar paviršines transdermines injekcijas. Taip pat galimos PRP injekcijos su hialiuronu, kuris yra natūraliai gaminamas kiekvieno organizme ir atsako už audinių drėgmę.
PRP injekcijos atliekamos norintiems pagerinti savo seksualinį gyvenimą tiek vyrams, tiek moterims. Procedūrą atlieka gydytoja ginekologė.
Procedūros veikimo laikas 4-6 mėn.
PRP injekcijomis taip pat liekama šlapimo nelaikymo problemos – pagerina dubens raumenų kraujotaką, atnaunina ir regeneruoja raumeninį audinį. Pagerina šlaplės gleivinės būklę, visos vidinės dubens srities bei jo organų sveikatą.
PRP procedūra yra visiškai saugi, nesukelia alergijos,neskausminga, neturi pastebėto jokio šalutinio poveikio.