Impotencija – daugelį vyrų gąsdinantis keiksmažodis. Sunku įsivaizduoti tokį vyrą, kuris nesijaudintų dėl suprastėjusios lytinės funkcijos arba ramiai žvelgtų į šią, kartais tolimą, kartais artimą, perspektyvą. Tad šis įrašas yra skirtas geriau pažinti problemos priežastis, atpažinti simptomus ir sužinoti apie galimą gydymo būdą.

Impotencija – kas tai? Kada tai impotencija, o kada tik „bloga diena“?

Beveik visiems vyrams rečiau ar dažniau būna blogų dienų lovoje. Kartais nepavyksta susijaudinti, kartais nepavyksta užbaigti lytinio akto arba išlaikyti erekcijos pakankamai ilgą laiką, bet visa tai yra niekis, jeigu tai nesikartoja dažnai. Galbūt tiesiog tądien buvot pavargęs arba susirūpinęs visai kitais reikalais. Rimčiau sunerimti reikėtų, kai tai pradeda kartotis nuolatos, kai erekcijos sutrikimas ištinka kelias dienas ar kelias sueitis iš eilės. Dažniausiai išskiriami tokie impotencijos simptomai:

  • Normaliam lytiniam aktui nepakankama erekcija.
  • Nesugebėjimas išlaikyti erekciją visos sueities metu.
  • Sumažėjęs varpos jautrumas, nesugebėjimas pasiekti orgazmo ir užbaigti lytinio akto

Jeigu šie požymiai kartojasi, kreipkitės į specialistą, gaukite pagalbą ir vėl mėgaukitės pilnaverčiu lytiniu gyvenimu.

Kas sukelia impotenciją? Ko reikėtų vengti?

Impotencijos priežastys dalinasi į dvi esmines grupes. Tai yra psichologiniai stabdžiai ir fiziologinės impotencijos priežastys. Svarbiausias dėmuo fiziologinių priežasčių stovykloje yra kraujotaka. Kadangi erekcija yra kraujo sutekėjimas į varpą, tai normalu, kad esant nepakankamam pritekėjimui, normalios erekcijos nepasieksite. Tad norėdami pasirūpinti erekcija, rūpinkitės gera kraujotaka ir gera bendra sveikata:

Valgykite sveikesnį maistą. Kuo riebiau valgote, tuo labiau užsikemša jūsų kraujagyslės ir tuo sunkiau kraujui pasiekti varpos audinius. Impotencijos gydymas sunkiai įsivaizduojamas su itin nesveika mityba ir riebiu maistu.

Daugiau judėkite, daugiau sportuokite. Sportas gerina kraujotaką, suteikia jėgų. Reguliarus sportas ne tik padės geresnei erekcijai, bet ir padidins viso kūno ištvermę lovoje.

Atsisakykite žalingų įpročių. Nebūtina atsisakyti visko ir šimtu procentų. Netgi nustatyta, kad taurė raudonojo vyno pagerina kraujotaką. Bet nepersistenkite, didesnis kiekis slopina organizmą. Suprastės ir erekcija, ir jautrumas, ir patiriamas malonumas.

Daugiau ilsėkitės ir svarbiausia, gerai išsimiegokite. Seksas yra daug jėgų reikalaujantis užsiėmimas, tad norint kokybiškai juo mėgautis jums pačiam ir padaryti, kad tai būtų kaip įmanoma maloniau jūsų partnerei, turėtumėte būti pakankamai pailsėjęs ir žvalus.

Kita priežasčių grupė, kuri kaip paaiškėjo yra rečiau daranti įtaką impotencijos atsiradimui negu buvo galvota, yra psichologinės priežastys. Impotencija atsiranda dėl nepasitėjimo savimi, savo išvaizda ir savo sugebėjimais lovoje.

Itin dažnai pasitaiko, kad daug nepasitikėjimo kyla dėl varpos dydžio. Įdomus faktas! Dažniausiai, tyrimai, kuriais siekiama nustatyti vidutinį vyrų penio dydį, yra atliekami rengiant apklausas. Problema čia yra ta, kad vyrai, juos apklausiant, dažniausiai yra linkę šiek tiek pagrąžinti situaciją ir pridėti sau keletą centimetrų. Todėl didžioji dalis laisvai pasiekiamos informacijos internete yra neteisinga. Be to, prie neteisingo įvaizdžio formavimo prisideda ir filmai (pramoginiai, erotiniai, pornografiniai), pramoginės laidos ir t.t.

Naujovė impotencijos gydyme – Regen Lab PRP injekcijos

„Ąžuolyno klinikoje ir SPA“ pradėjome taikyti Lietuvoje naują ir ypač veiksmingą būdą intymioms problemoms spręsti. PRP (platelet rich plasma) yra natūralus gydymo metodas, kurio esmė ir pagrindinis gydantis elementas yra jūsų paties kraujas. Procedūra atliekama iš pradžių iš jūsų venos paimant nedidelį kiekį kraujo. Tada šis kraujas yra paruošiamas specialaus aparato pagalba – centrifuguojant atskiriama gydymui reikalinga dalis, trombocitai ir kraujo plazma. Šis veiksmingų medžiagų koncentratas yra suleidžiamas į gydomą vietą. Nesijaudinkite, procedūra nėra skausminga, nes prieš atliekant injekciją, atliekame vietinį nuskausminimą anesteziologiniu tepalu.

Kodėl trombocitai? Kokį poveikį jie daro? Trombocitai yra pagrindinė žmogaus organizmo medžiaga, kuri atsako už žaizdų gijimą, naujų audinių ir kraujagyslių susidarymą. Teisingai nukreipti, trombocitai gali išspręsti daugybę problemų. Šio gydymo tikslas būtent ir yra aprūpinti gydomosiomis medžiagomis tą vietą, kuriai to labiausiai reikia. Procedūra padės sumažinti impotencijos problemą, paskatins naujų kraujagyslių atsiradimą ir kraujo pritekėjimą. Tai pagerins varpos standumą, jautrumą ir pasitenkinimą lytinio akto metu.

 Daugiau apie procedūrą skaitykite čia http://www.azuolynospa.lt/seksualiniu-sutrikimu-gydymas-vyrams/erekcijos-sutrikimu-gydymas

Daugiau informacijos apie gydymą gausite susisiekę su specialistais mūsų „Ąžuolyno klinikoje ir SPA