„Sveikata yra grožis – tai ne tik mano nuostata, bet ir darbo principas. Rūpinuosi klientų odos sveikata, grožiu ir, žinoma, gera savijauta. Nuostabus jausmas matyti, kai klientai džiaugiasi rezultatais ir būna patenkinti, kaip atrodo jų oda procedūros, gydymo.

Manau, kad svarbiausi gydytojo bruožai yra nuoširdus bendravimas, profesionalumas ir atsidavimas savo darbui – tai savybės, kurios gali padėti išspręsti pacientų problemas. Taip pat svarbu nuolat mokytis ir nestovėti vietoje, kad gydytojo žinios visada būtų šviežios.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokslai

  • 2011–2017 m. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakultetas, gautas magistro diplomas, įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija (medicinos gydytojo licencija).
  • 2017 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, dermatovenerologijos jaunesnioji gydytoja rezidentė.

Domėjimosi sritys

Lazerinė ir estetinė dermatologija. Atlieka įvairias odos gydomąsias ir estetines procedūras, lazerines procedūras: įvairių odos darinių (karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, nepageidaujamų plaukų, kapiliarų šalinimą, frakcinį odos atnaujinimą, mezoterapiją, biorevitalizaciją, kūno ir veido odos stangrumo procedūras.


Kvalifikacijos kėlimas

  • Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė (LDVD),
  • Europos dermatovenerologų akademijos narė (EADV),
  • Europos dermatovenerologų akademijos (EADV) kongresas „25th EADV Congress”, Viena, Austrija,
  • Europos žaizdų gydymo asociacijos (EWMA) konferencija „EWMA 2016 Bremen”, Brėmenas, Vokietija.