Išsiplėtusios kojų venos (venų varikozė) nėra lengvai pagydomos ir ilgą laiką šiai problemai spręsti buvo taikomas chirurginis metodas. Tačiau šiuolaikinės medicinos technologijos sparčiai žengia į priekį, todėl galima taikyti daug veiksmingesnius ir saugesnius būdus venoms gydyti. Venų klijavimas – tai vienas iš naujausių ir inovatyviausių venų gydymo metodų, taikant specialius biologinius klijus, su kuriais vena tiesiog suklijuojama ir taip išgydoma. Procedūrą atlieka kraujagyslių chirurgas dr. Paulius Mocevičius.

Procedūros nauda

Venų varikozės gydymas biologiniais klijais yra vienas pažangiausių ir moderniausių metodų. Geri gydymo rezultatai, sumažėjęs kojų sunkumo jausmas, tinimas ir skausmas – tokius rezultatus galima pasiekti šiuo gydymo metodu.

Maža audinių ir nervų pažeidimo rizika, minimaliai invazyvi procedūra. Nėra pooperacinio laikotarpio, neprarandamas darbingumas, todėl iš karto galėsite grįžti į savo įprastą ritmą.

Po kitų venų gydymo procedūrų dažnai reikalinga kompresinė terapija (elastinių tvarsčių arba elastinių kojinių dėvėjimas), o po gydymo bioklijais – ne.

Kam tinkama ši procedūra?

  • Venų varikozės gydymas bioklijais atliekamas diagnozavus venų varikozę.

Kam netinkama ši procedūra?

  • Alerginės reakcijos, ypač akrilui.
  • Imunosupresinės būklės pacientai.
  • Asmenys su itin nusilpusiu, išsekusiu organizmu.
  • Ar gydymas biologiniais klijais jums gali būti taikomas, tiksliau nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Procedūros eiga

1. Prieš procedūrą būtina konsultacija su angiochirurgu, taip pat reikalingi ultragarsiniai, kraujo ar kiti, gydytojo paskirti, tyrimai.

2. Į pažeistą veną, pro adatėlės dūrio vietą, įvedamas specialus nedidelis prietaisas, kuriuo įšvirkščiama biologinių klijų. Spaudžiant mechaniškai vena sulipinama. Kraujas pasirenka kitą kelią tekėti į širdį – ne per pažeistas, o per sveikas venas.

3. Procedūra vyksta echoskopo kontrolėje. Po operacijos galite grįžti į savo įprastą ritmą, tačiau rekomenduojama daugiau vaikščioti, kad nesusidarytų trombai.

Kainoraštis:

Angiochirurgija

Vienos kojos / rankos venų echoskopija
24 €
Kraujagyslių dvigubas skenavimas (brachiocefalinės arterijos)
55 €
Kraujagyslių dvigubas skenavimas (kojų venos)
30-40 €
Kraujagyslių dvigubas skenavimas (rankų arterijos)
55 €
Kraujagyslių dvigubas skenavimas (rankų venos)
55 €
Kraujagyslių transkranijinis dvigubas skenavimas
55 €
Kraujagyslių dvigubas skenavimas (kojų arterijos)
55 €
Kaklo kraujagyslių echoskopija
39 €