Celiulito gydymas

Celiulitas (medicininis pavadinimas – panikulitas) – 4 stadijų kosmetinė problema, dažniausiai kamuojanti moteris. Celiulitą ant probleminių vietų (šlaunų, pilvo, sėdmenų) pastebėti galite, kuomet pakinta paodžio riebalinės ląstelės, lemiančios mikrocirkuliacinės kraujotakos, vandens-druskų pusiausvyros sutrikimus. Iš pradžių pokyčiai matosi tik suėmus odą ir ją suspaudus, tačiau sutrikus mikrocirkuliacijai ilgainiui išsivysto plika akimi matomi odos pokyčiai. Nors ši problema rimtų sveikatos sutrikimų nesukelia, moterys visais įmanomais būdais stengiasi, kad pas jas celiulitas nebūtų pastebimas ir konsultuojasi pas patyrusius gydytojus, kaip atsikratyti celiulito.

Celiulitas būna keturių stadijų. 1 stadija – nežymios riebalų sankaupos pradeda matytis ant odos. 2 stadija – kuomet pacientė suima odą, matosi grublėtumas bei nelygumai, panašūs į apelsino žievelę, kaip tik todėl celiulitą dažnai vadina „apelsino žievele“. 3 stadija – šioje celiulito stadijoje odos nelygumai ima matytis plika akimi. 4 stadija – celiulitu pažeistas didelis odos plotas, kai kurios vietos tampa skausmingos, jaučiamas diskomforto jausmas, atsiranda varikozės rizika.

Taigi, ką daryti, jei celiulitas, dar žinomas, kaip apelsino žievelė, trukdo Jums gyventi pilnavertį gyvenimą? Kreiptis į kompetentingus specialistus, pavyzdžiui, į „Ąžuolyno medicininį SPA“, gavusį Valstybinę sveikatos priežiūros akreditaciją. Čia patyrę specialistai gydo celiulitą ir kitas su juo susijusias problemas.


Celiulito gydymas galimas keliais būdais:

Anticeliulitinė mezoterapija

Mezoterapija — tai invazinė gydymo technika, kurios metu į problemines kūno vietas sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų mišinio sudėties galima koreguoti odos pokyčius atsirandančius ne tik dėl odos senėjimo nuo amžiaus, bet ir fotosenėjimo, laisvųjų radikalų poveikio, streso, rūkymo, nepilnavertės mitybos, todėl mezoterapija puikiai tinka ir kaip anticeliulitinė  gydymo priemonė. Anticeliulitinė mezoterapija veikia tuo pačiu principu kaip ir įprasta mezoterapija – į problemines vietas suleidžiami specifiniai veikliųjų medžiagų kokteiliai, skatinantys mikrocirkuliaciją, riebalų skaidymą bei medžiagų apykaitą.

Mezoterapijos kaina celiulitui gydyti:

Visas kūnas   50 EUR
Pilvas  24 EUR
Šlaunys 32 EUR

Anticeliulitinis masažas rankomis

Anticeliulitinis masažas yra atliekamas rankomis. Profesionalūs specialistai, atliekantys anticeliulitinį masažą rankomis teigia, jog dauguma būdų, kurių metu naudojamos technologijos siekia itin greito rezultato, todėl yra agresyvūs. Dėl trokštamo greito efekto pacientai rizikuoja ištampyti odą ir negrįžtamai suplėšyti nestiprius odos kapiliarus. Na, o rankomis atliekamo masažo metu netraumuojami celiulito pažeisti audiniai, o priešingai, normalizuojamos jų funkcijos. Anticeliulitinio masažo metu atliekamos funkcijos:  

 • normalizuojami pažeisti audiniai;
 • skatinamas audinių aprūpinimas deguonimi
 • skatinamas audinių aprūpinimas maisto medžiagomis;
 • iš organizmo pašalinamas anglies dvideginis bei toksinai;

Anticeliulitinio masažo kaina (1val.) 35 Eur


Stangrinamasis įvyniojimas dumbliais arba CELLO geliu

Lieknėjimo bei kovos su celiulitu metu jūros dumblių  įvyniojimo procedūra yra ypač efektyvi. Ji stimuliuoja lipolizę, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir kitas nuodingas medžiagas, kūno odą pripildo vitaminų. Dėl to verta reguliariai atlikti jūros dumblių procedūrą, nes dėl stangrinamojo įvyniojimo  bus išsaugotas kūno odos tvirtumas, natūralios kūno odos apsauginės funkcijos.

Įvyniojimo dumbliais kaina 18 Eur.

 

Celiulito gydymas ir kūno stangrinimas "Vella Smooth" aparatu

Tinka ir vyrams, ir moterims. Šis celiulito naikinimas ir to gydymo technologija yra laimėjusi geriausio kūno gydymo apdovanojimą.

 

Tokių procedūrų privalumai:

 • Kūno apimties sumažinimas, norimoje kūno vietoje;
 • Celiulito požymių sumažinimas;
 • Strijų gydymas;
 • Palengvinimas nedidelių raumenų skausmo;
 • Odos struktūros pagerinimas;
 • Vietinės kraujotakos pagerinimas;
 • Antistresinė terapija;
 • Bet kokios etiologijos tinimų panaikinimas;
 • Terapinis pooperacinių randų gydymas;
 • Odos atjauninimas;
 • Kūno linijų modeliavimas;
 • Vietinių riebalinių sankaupų korekcija;
 • Sumažėjęs krūtinės ir sėdmenų audinių tonusas.

Celiulito gydymo Vella smooth aparatu kaina:

Kojos ir sėdmenys 35 EUR
Visas kūnas 70 EUR
Pasmakrė 12 EUR
Rankos 13 EUR
Kojos 26 EUR
Pilvas 25 EUR
Nugarinė dalis 13 EUR
Pilvas, kojos, sėdmenys   52 EUR