Mezoterapija

 

Mezoterapijos paskirtis

Mezoterapija skirta padidinti odos elastingumą, suaktyvinti elastino ir kolageno, turinčių įtakos odos tvirtumui ir stangrumui, gamybą. Dažniausiai atliekama veido, kaklo, krūtinės, latakų, pilvo, sėdmenų, launų, galvos srityse.

 

Mezoterapijos procedūra:

Į veido ir kūno giliuosius odos sluoksnius sušvirkščiamas veikliųjų medžiagų mišinys (kokteilis). Injekcinių procedūrų skaičius priklauso nuo odos būklės ir amžiaus.

 

Mezoterapijos poveikis:

Stabdo odos senėjimą, lygina raukšles, didina odos elastingumą, skaistina odą, vėlina paakių patamsėjimą, mažina dvigubą pagurklį, spartina odos ląstelių atsinaujinimą.

 

Mezoterapijos pliusai: 

Tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims. Procedūros poveikis yra ilgalaikis – 6–12 mėn.

Mezoterapija yra atliekama su specialiomis adatomis greitai ir tiksliai. Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.

Mezoterapiją galima derinti su cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu, botulino toksino, raukšlių užpildų injekcijomis. Pastaruoju metu vis populiaresnės tampa procedūros, kurių metu aktyvios medžiagos įvedamos mezoroleriu (voleliu su smulkiomis adatėlėmis). Nors veiksmingumu ir neprilygsta klasikinei mezoterapijai, gali būti naudojamos kaip alternatyva.

 

Mezoterapijos minusai: 

Įprastai veikliųjų medžiagų kokteilis sudaromas iš 3–4 veikliųjų medžiagų, todėl gali kilti alergija, jei organizmas netoleruoja kurios nors iš jų.

Mezoterapija nerekomenduojama esant sutrikusiam kraujo krešėjimui. Po procedūrų yra būtina saugotis saulės.

Taip pat reikia žinoti, kad mezoterapiją gali atlikti tik gydytojas, įvertinęs odos poreikius ir parinkęs individualų veikliųjų medžiagų kokteilį, procedūrų kiekį ir dažnumą.

 

MEZOTERAPIJA BE SKAUSMO SU MEZOTERAPIJOS ŠAUTUVU U225

U225 - moderniausias ir populiariausias mezoterapijos ginklas!

mezoterapija 1

Mezoterapija akims su hialuronu (biorevitalizacija) 150 Lt.

 

Vitamininė mezoterapija veidui nuo 120 - 150 Lt.

 

Mezoterapija veidui su vitaminais ir hialuronu (biorevitalizacija) nuo 220-450 Lt.

 

Mezoterapija kaklui ir dekolte su hialuronu (biorevitalizacija) nuo 220-450 Lt.

 

Mezoterpija plaukams

Mezoterapija – vienas efektyviausių būdų gydant plaukų slinkimą, plikimą, norint sustiprinti plaukus bei paskatinti jų augimą.

Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

- reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;

- androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);

- židininiam plikimui (kai iplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

 

Preparatuose esančios amino rūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas, pagerinama plaukų struktūra bei išvaizda.

Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys - visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.

 

Ar užtenka vienos mezoterapijos procedūros?

Mezoterapijos procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus, plaukų slinkimo intensyvumo Paprastai paūmėjimo metu atliekamos nuo 4-10 procedūrų kas 1-2 sav., vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2-4 procedūros per metus.

Plaukų slinkimo atveju – gerinama odos galvos kraujotaka bei plaukų oksigenacija, skatinamas naujų plaukų augimas, taikoma žilų plaukų profilaktika. Plaukai tampa stipresni, vešlūs, pagerėja galvos odos būklė.

 

Mezoterapija apimčių ir celiulito mažinimui

Mezoterapija - tai invazinė medicininė gydymo technika. Mezoterapijos gydymo procedūrų metu į probleminių kūno zonų odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami mezoterapiją atliekančio specialisto specialiai parinkti veikliųjų preparatų mišiniai. Procedūros metu daroma daug lokalinių injekcijų, todėl reikiama medžiaga patenka būtent ten, kur ji reikalinga. Injekcijos gylis priklauso nuo procedūros tikslo. Medžiagos rezervavimo funkciją, todėl preparato absorbavimas vyksta ilgiau ir mažais kiekiais. Šios savybės dėka žymiai pagerėja procedūros poveikis. Mūsų dermatologė 2008 metais stažavosi Prancūzijoje EMAA (European Masters in Aesthetic & Anti-Aging Medicine) konferencijoje, kur patobulino savo žinias mezoterapijos srityje. Ji kūno mezoterapijai naudoja ne tik specialias adatas, bet ir mezošautuvą, kurio pagalba preparatai į kūną suleidžiami tiksliai nustatytatame, vienodame gylyje. Procedūra atliekama ne tik efektyviau, greičiau, bet ir sukelia mažiau skausmo. Viena svarbiausių mezoterapijos taikymo sričių yra estetinė medicina ir dermatologija. Odos korekcijos, gydymo procedūros atliekamos beveik visose kūno vietose: veido, kaklo, iškirptės srityse, pilvo, šlaunų, sėdmenų srityse ir t.t. Mezoterapija naudojama plaukams sustiprinti, jų slinkimui sustabdyti, nuplikimo prevencijai.

Priklausomai nuo mezoterapijai naudojamų veikliųjų medžiagų mišinio sudėties galima koreguoti įvairius veido odos pokyčius atsirandančius dėl:

- odos išsausėjimo ir drėgmės netekimo;

- odos senėjimo;

- fotosenėjimo;

- laisvųjų radikalų poveikio;

- streso, alkoholio vartojimo, rūkymo, nepilnavertės ar neteisingos mitybos, įdingo gyvenimo būdo ir t.t.

Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa elastingesnė, stangresnė, lygesnė, išsilygina nedidelės raukšlelės, oda tarsi nušvinta. Šie rezultatai nėra nuolatiniai ir labai ilgalaikiai, tačiau mezoterapija ir mezoterapijos procedūros neturi jokio šalutinio poveikio, tad jas galima nuolat kartoti pagal paciento pageidavimą. Pastaruoju metu labai populiarėja naujoji mezoterapijos procedūrų technika, vadinama biorevitalizacija. Biorevitalizacijos procedūrų metu į odą sušvirkščiami hialurono rūgšties preparatai, ilgiau išliekantys odoje iki pilno jų pasisavinimo. Tokių procedūrų efektas trunka kur kas ilgėliau - iki kelių mėnėsių. Šių mezoterapijos procedūrų kursą rekomenduojama atlikti du kartus per metus. Mezoterapijos procedūras taip pat galima derinti su kitomis kosmetinėmis gydymo ar korekcinėmis procedūromis: giluminiais veido masažais, cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu, kitomis injekcinėmis procedūromis - botulino toksino injekcijomis, raukšlių užpildų injekcijomis ir t.t.

Mezoterapijos kainas galite rasti čia

 

Naujiena Lietuvoje!

Stangrinamoji odos pakėlimo procedūra MEZOTERAPIJOS SIŪLAIS

Galimi variantai:

 • Veido zona

 • Pagurkliopakelimui

 • Kaklo odos zona

 • Krūtinės pakelimui

 • Sėdmenų pakelimui

 • Žąstų odos stangrinimui

Procedūros metu naudojama naujausia mažai invazinė odos stangrinimo technologija – mezoterapiniai siūlai – įterpiami į veido ir kūno audinius ir taip užtikrinamas kolageninio „karkaso" susidarymas. 

Mezoterapinių siūlų procedūra atliekama, kai vargina: smulkios raukšlės aplink lūpas, nusileidę antakiai, raukšlė tarp antakių (taip vadinamoji „pykčio" raukšlė), raukšlės aplink akis, nosies – lūpų raukšlės ir klostės, nelygus odos paviršius, dėl liposakcijos ir aknės atsiradę randai, asimetrija po plastikos operacijų, suglebusi, prarandanti stangrumą oda, pilvo, sėdmenų, rankų ir kojų odos suglebimas, kaklo raukšlės ir raukšlės dekoltė srityje, išryškėjęs ašarų nosies latakas ir kt.

Procedūros eigos ypatumai:

 • oda iki mezosiūlų įterpimo (1);

 • mezosiūlų įterpimas (2);

 • kolageninio „karkaso" formavimasis aplink siūlus (3);

 • ištirpus siūlams, odą palaikantis kolageninis „karkasas" lieka audiniuose – tokiu būdu mezosiūlų įterpimo vietoje lieka lengvas jungiamojo audinio sutankėjimas, kuris kryptingai pakelia audinius į viršų ir juos apsaugo nuo suglebimo, atlikdamas „karkaso" funkciją (4).

Procedūros privalumai:

 • procedūrai nereikia ypatingo pasiruošimo – injekcinės anestezijos ir pjūvių (naudojama tik paviršinė anestezija), adatų įdūrimo vietos greitai užgyja ir nelieka jokių žymių;

 • procedūra trunka tik 20 minučių;

 • procedūrai atlikti sunaudojama 20 vnt. mezoterapijos siūlų;

 • reabilitacinis laikotarpis praeina įprastai, kaip ir po visų injekcinių metodikų;

 • rezultatas išlieka net iki 2 metų;

 • siūlai pagaminti iš polidioksanono, kuris jau daugiau nei 15 metų naudojamas kaip chirurginė siuvimo medžiaga — jie yra hipoalerginiai ir per 6 mėnesius suyra į dujas ir vandenį, t. y. visiškai absorbuojasi į odą;

 • puikiai dera su kitomis estetinėmis metodikomis (aparatinis odos jauninimas, pakeičiamoji aminorūgščių terapija, revitalizacija);

 • ji leidžia atlikti kūno ir veido audinių delikatų stangrinimą;

 • technologija sertifikuota ES teritorijoje;

 • neturi analogų.

Kontraindikacijos: infekciniai susirgimai, paaštrėjusios chroniškos ligos, psichikos susirgimai, navikai, nėštumas, odos polinkis į randų susidarymą. 


Kaina 1 mezoterapijos siūlo 70-100 Lt  20-29 €.


 

 

PASLAUGŲ UŽSAKYMAS

Tel. Nr. +370 640 45 761
El. Paštas: info@azuolynospa.lt

Arba parašykite mums:

Siųsti

Laukiame Jūsų

Sporto g. 3, Kaunas info@azuolynospa.lt, TEL. 8 37 301 008, MOB. 8 640 45 761