Mezoterapija

Mezoterapijos paskirtis

Mezoterapija skirta padidinti odos elastingumą, suaktyvinti elastino ir kolageno, turinčių įtakos odos tvirtumui ir stangrumui, gamybą. Dažniausiai atliekama veido, kaklo, krūtinės, latakų, pilvo, sėdmenų, šlaunų, galvos srityse.

Mezoterapijos procedūra:
Į veido ir kūno giliuosius odos sluoksnius sušvirkščiamas veikliųjų medžiagų mišinys (kokteilis). Injekcinių procedūrų skaičius priklauso nuo odos būklės ir amžiaus.

Mezoterapijos poveikis:

 • Stabdo odos senėjimą;
 • Lygina raukšles;
 • Didina odos elastingumą;
 • Skaistina odą;
 • Vėlina paakių patamsėjimą;
 • Mažina dvigubą pagurklį;
 • Spartina odos ląstelių atsinaujinimą.

Mezoterapijos pliusai:
Tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims. Procedūros poveikis yra ilgalaikis – 6–12 mėn. Mezoterapija yra atliekama specialiomis adatomis greitai ir tiksliai. Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros. Mezoterapiją galima derinti su cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu, botulino toksino, raukšlių užpildų injekcijomis. Pastaruoju metu vis populiaresnės tampa procedūros, kurių metu aktyvios medžiagos įvedamos mezoroleriu (voleliu su smulkiomis adatėlėmis). Nors veiksmingumu ir neprilygsta klasikinei mezoterapijai, gali būti naudojamas kaip alternatyva.

Mezoterapijos minusai:
Įprastai veikliųjų medžiagų kokteilis sudaromas iš 3–4 veikliųjų medžiagų, todėl gali kilti alergija, jei organizmas netoleruoja kurios nors iš jų. Mezoterapija nerekomenduojama esant sutrikusiam kraujo krešėjimui. Po procedūrų yra būtina saugotis saulės. Taip pat reikia žinoti, kad mezoterapiją gali atlikti tik gydytojas, įvertinęs odos poreikius ir parinkęs individualų veikliųjų medžiagų kokteilį, procedūrų kiekį ir dažnumą.

MEZOTERAPIJA BE SKAUSMO SU MEZOTERAPIJOS ŠAUTUVU U225

U225 - moderniausias ir populiariausias mezoterapijos ginklas! 

Privalumai:

 • Preciziškas
 • Saugus naudojimui
 • Neskausmingas
 • Nelieka hematomų
 • Procedūra atliekama greitai ir efektyviai
 • Galima nustatyti leidžiamo produkto kiekį
 • Gali būti nustatomas injekcijų gylis.

https://www.youtube.com/watch?v=0Xa2rR2z6xk 

Mezoterpija plaukams

Mezoterapija – vienas efektyviausių būdų gydant plaukų slinkimą, plikimą, norint sustiprinti plaukus bei paskatinti jų augimą.

Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

 • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
 •  androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
 • židininiam plikimui (kai iplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

 Preparatuose esančios amino rūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė,  stabdomas plaukų slinkimas, pagerinama plaukų struktūra bei išvaizda.

 Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys - visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.

 

Ar užtenka vienos mezoterapijos procedūros?

Mezoterapijos procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus, plaukų slinkimo intensyvumo. Paprastai paūmėjimo metu atliekamos nuo 4-10 procedūrų kas 1-2 sav., vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2-4 procedūros per metus.

Plaukų slinkimo atveju – gerinama odos galvos kraujotaka bei plaukų oksigenacija, skatinamas naujų plaukų augimas, taikoma žilų plaukų profilaktika. Plaukai tampa stipresni, vešlūs, pagerėja galvos odos būklė.

 

Mezoterapija apimčių ir celiulito mažinimui

Mezoterapija - tai invazinė medicininė gydymo technika. Mezoterapijos gydymo procedūrų metu į probleminių kūno zonų odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami mezoterapiją atliekančio specialisto parinkti veikliųjų preparatų mišiniai. Procedūros metu daroma daug lokalių injekcijų, todėl reikiama medžiaga patenka būtent ten, kur ji reikalinga. Injekcijos gylis priklauso nuo procedūros tikslo. Mezoterapijai naudojamos ne tik specialios adatas, bet ir mezošautuvas, kurio pagalba preparatai į kūną suleidžiami tiksliai nustatytatame, vienodame gylyje. Procedūra atliekama ne tik efektyviau, greičiau, bet ir sukelia mažiau skausmo. Viena svarbiausių mezoterapijos taikymo sričių yra estetinė medicina ir dermatologija. Odos korekcijos, gydymo procedūros atliekamos beveik visose kūno vietose: veido, kaklo, iškirptės srityse, pilvo, šlaunų, sėdmenų srityse ir t.t. Mezoterapija naudojama plaukams sustiprinti, jų slinkimui sustabdyti, nuplikimo prevencijai.

Mūsų specialistai nuolat domisi inovatyviausiais ir naujausiai būdais, kaip atlikti procedūrą kuo komfortiškiau, efektyviau ar saugiau, todėl dalyvauja įvairiose konferencijose : Prancūzijoje EMAA (European Masters in Aesthetic & Anti-Aging Medicine) tobulino žinias mezoterapijos srotyje.

Priklausomai nuo mezoterapijai naudojamų veikliųjų medžiagų mišinio sudėties galima koreguoti įvairius veido odos pokyčius atsirandančius dėl:

 • odos išsausėjimo ir drėgmės netekimo; - odos senėjimo;
 • fotosenėjimo;
 • laisvųjų radikalų poveikio;
 • streso, alkoholio vartojimo, rūkymo, nepilnavertės ar neteisingos mitybos, įdingo gyvenimo būdo ir t.t.

Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa elastingesnė, stangresnė, lygesnė, išsilygina nedidelės raukšlelės, oda tarsi nušvinta. Šie rezultatai nėra nuolatiniai ir labai ilgalaikiai, tačiau mezoterapija ir mezoterapijos procedūros neturi jokio šalutinio poveikio, tad jas galima nuolat kartoti pagal paciento pageidavimą. Pastaruoju metu labai populiarėja naujoji mezoterapijos procedūrų technika, vadinama biorevitalizacija. Biorevitalizacijos procedūrų metu į odą sušvirkščiami hialurono rūgšties preparatai, ilgiau išliekantys odoje iki pilno jų pasisavinimo. Tokių procedūrų efektas trunka kur kas ilgėliau - iki kelių mėnėsių. Šių mezoterapijos procedūrų kursą rekomenduojama atlikti du kartus per metus. Mezoterapijos procedūras taip pat galima derinti su kitomis kosmetinėmis gydymo ar korekcinėmis procedūromis: giluminiais veido masažais, cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu, kitomis injekcinėmis procedūromis - botulino toksino injekcijomis, raukšlių užpildų injekcijomis ir t.t.

Mezoterapiją atliekame Kaune, procedūros kainas galite rasti čia.